وب اسكان

وب اسكان

وب اسكان

آشپز خانه هاي كوچك، يكي از معضلات واحد هاي ساختماني

اگرچه واحد هاي ساختماني داراي ويژگي ها و نكات مثبت فرآواني هستند وبسياري از افراد از زندگي در واحد هاي آپارتماني استقبال مي كنند، اما كوچك بودن آشپزخانه هاي واحد هاي آپارتماني يكي از معضلاتي است كه سبب نارضايتي ساكنين به ويژه بانوان مي گردد. در اين مطلب از سوي سامانه مديريت ساختمان، وب اسكان، به بيان ترفند هايي مي پردازيم كه با استفاده از آنها مي توانيد كاري كنيد كه فضاي آَشپزخانه وسيع تر به نظر برسد.

مي توان گفت كه آشپزخانه قلب هر خانه مي باشد كه افراد به خصوص بانوان تايم زيادي را به طور روزانه در آن سپري مي كنند. بدون شك آشپزخانه كوچك با وسايل زياد نماي جالبي براي منزل نخواهد داشت و به روي زيبا به نظر رسيدن خانه بسيار تاثير گذار خواهد بود. اگر شما هم از شلوغي و كوچكي آشپزخانه تان خسته شده ايد  تا انتهاي مطلب با وب اسكان همراه باشيد.

رنگ و تم آشپزخانه
يكي از مهم ترين چيز هايي كه به روي ظاهر آَشپزخانه شما تاثير گذار است رنگ غالب تم آشپزخانه شما مي باشد. براي اين كه آشپزخانه شما دلبازتر و بزرگ تر به نظر برسد، بهتر است كه رنگ سفيد را براي ديوار هاي آشپزخانه خود در نظر بگيريد و ترجيها رنگ كابينت ها را سفيد انتخاب كنيد.

كابينت ها
كابينت هاي يكي از تجهيزات ضروري آشپزخانه ها هستند كه فضاي زيادي را اشغال مي كنند. براي آنكه فضاي اشغالي توسط كابينت ها در آَپزخانه هاي كوچك كم تر شود، بهترين راه اين است كه عمق كابينت هايي كه در آشپزخانه استفاده مي كنيد را كم تر كنيد اين كار به دلباز به نظر رسيدن آشپزخانه تان بسيار كمك مي كند. استفاده از كابينت هايي با عمق كم نه تنها سبب افزايش فضاي در دسترس آشپزخانه مي شود بلكه مزيت هاي ديگري هم چون در دسترس بودن وسايل آشپزخانه را دارد.

از كابينت هايي استفاده كنيد كه فاقد دسته هستند اين كار سبب يكنواخت به نظر رسيدن فضاي آشپزخانه و بزرگ تر به نظر رسيدن آن مي شود.

مرتب كردن آشپزخانه
سعي كنيد آشپزخانه تان را مرتب كنيد و وسيله هاي اضافي كه استفاده چنداني از آن نداريد را از آشپزخانه تان دور كنيد و يا در قسمتي قرار دهيد كه در معرض ديد نباشد. پر كردن آَپزخانه با وسايل اضافه صرفا آشپزخانه را شلخته و كوچك تر نشان مي دهد. بنابراين تنها وسايلي را در آشپزخانه خود نگه داريد كه به آن نياز داريد.

سينك ظرفشويي
استفاده از سينك هاي ظرفشويي دولگنه فضاي بيشتري را در آشپزخانه اشغال مي كند. بنابراين توصيه مي شود كه در آشپزخانه هاي كوچك از سينك هاي ظرفشويي يك لگنه و سايز كوچك استفاده كنيد. براي آنكه بتوانيد از سينك هاي ظرفشويي يك لگنه استفاده كنيد كافي است كه كابينت زير ظرفشويي را طوري تهيه كنيد كه اين قابليت را داشته باشد.

وسايل آشپزخانه

بيشتر فضاي آَشپزخانه را وسايلي مانند يخچال و ماشين ظرفشويي، ماشين لباسشويي و ... اشغال مي كند. بهتر است تا حد امكان وسيله هاي خود را در سايز كوچك تر تهيه كنيد بدين صورت فضاي آَشپزخانه خود را از دست نمي دهيد و مي توانيد از فضاي اضافي استفاده هاي مفيد تري كنيد.

هواكش آشپزخانه

معمولا  هود يا هواكش آشپزخانه را داخل فضاي كابينت مخصوص آن قرار مي دهند. بهتر است براي آنكه فضاي آشپزخانه از حالت يكنواختي خارج شود و دلبازتر به چشم آِد، كابينت مربوط به هود را برداريد و به جاي آن از لوله اي زيبا براي هواكش استفاده كنيد. از آنجا كه كابينت هود حاوي لوله هواكش است، خيلي كاربرد ندارد و نمي توان براي نگهداري وسايل آشپزخانه از آن استفاده كرد بنابراين برداشت آن هم تاثير چنداني به روي فضاي كابينت هاي شما نخواهد گذاشت.

سامانه وب اسكان يك راه كار جديد براي مديريت شارژ ساختمان مي باشد. اين نرم افزار شارژ ساختمان با امكانات خود مي تواند زمينه اي را فراهم نمايد تا مديران ساختمان بتنوانند با كم ترين صرف زمان و ساده ترين راه، هزينه هاي ساختمان خود را مديريت كنند و فعاليت هاي مالي مختلف ساختمان را در بستر اين نرم افزاار رايگان مديريت آپارتمان انجام دهند


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: وب اسكان سامانه مديريت ساختمان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷:۳۸ | نویسنده : وب اسكان | نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blognama.ir:.