وب اسكان

وب اسكان

وب اسكان

تبادل و افزايش بازديد رايگان سيستماتيك

تبادل و افزايش بازديد رايگان در سامانه شيك رنك

 

با ارسال بازديد به روشهاي گوناگون و استاندارد موجود به گونه اي كه در بهبود رتبه سايت شما تاثير شگرفي خواهد داشت و همچنين كسب امتياز به ازاي بازديد از سايت ها مي باشد به گونه اي كه در ازاي بارگذاري سايت ديگر كاربران با توجه به زمان تعريف شده، ميتوانيد به صورت 24 ساعته كسب امتياز كنيد و امتياز كسب شده را به سايت خود اختصاص داده تا سايت شما براي ديگر كاربران نمايش داده شود.

 

براي ثبت نام با كليك روي لينك زير تمامي فيلدهارو پر كنيد و وارد پنل كاربري خود شويد.
https://www.chicrank.com/register.php

 

در اين سامانه به دو روش ميتونيد بازديد سايت خود را افزايش بديد .

1- به تعداد دلخواه براي سايت خود بازديد خريداري كنيد

2- با كسب امتياز رايگان بازديد به سايت خود اختصاص دهيد، براي اين كار از قسمت منوي مديريت بخش دريافت امتياز و بازديد شروع كسب امتياز و درآمد خدماتي رو بزنيد


در اين سيستم نيازي به فعاليت خاصي نيست و فقط كافيست روزانه به پنل كاربري خود مراجعه كرده و با كليك بر روي شروع كسب امتياز، اقدام به كسب امتياز نمائيد و در نهايت به تعداد امتياز هايتان بازديد سايتتان را افزايش دهيد.

در حال حاضر اين سامانه با توجه به سيستم هاي موجود در اينترنت، بهترين روش افزايش بازديد و بهيود رتبه الكسا خواهد بود، نه مزاحمتي براي سايت يا وبلاگ شما خواهد بود كه پاپ آپي باز شود و نه كدي را بايد در وب سايت خود قرار دهيد! هم ميتوانيد بازديد كنيد و بازديد بگيريد هم ميتوانيد با كمترين هزينه ممكن بيشترين بازديد را خريداري كنيد و سيستم براي شما بازديد ارسال خواهد كرد.


از اين سامانه براي افزايش بازديد وبلاگ، سايت يا فروشگاه هاي خودتون مي توانيد استفاده كنيد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۰:۰۴ | نویسنده : وب اسكان | نظرات (0)

چند ايده براي چيدمان آشپزخانه

چند ايده براي چيدمان آشپزخانه

آشپزخانه مكاني براي پخت و پز ، غذا خوردن ، خنديدن و لذت بردن از كنار هم بودن است ، و از آنجا كه اين يك بخش جدايي ناپذير از خانه است ، بايد براي الهام بخشيدن به غذاي خوب ، خاطرات و لذت بردن از آن تزئين شود. در حالي كه يك آشپزخانه كوچك به معناي فضاي كمتر براي دكوراسيون است ، اين بدان معنا نيست كه نمي توان آنرا زيبا طراحي كرد. آشپزخانه هاي كوچك مي توانند به راحتي در مقابل همتايان بزرگتر خود بايستند تا غذاهاي با طعم هاي دلچسب توليد كنند.

 

در ادامه وب اسكان ، چندين ترفند و راهنما در مورد طراحي آشپزخانه كوچك خواهد داد تا از طراح داخلي الهام گرفته و فضايي را كه دوست داريد ايجاد كنيد. آشپزخانه خود را با دكوراسيون منزل شخصي مانند سرو سيني ، ظروف شيشه اي، منحصر به فرد تر كنيد. اگر به دنبال ايده هاي بيشتري در مورد دكوراسيون آشپزخانه هستيد ، نكات ساده وب اسكان را براي استفاده بيشتر از يك آشپزخانه كوچك دنبال كنيد.

1.با دقت در هماهنگي و موزوني رنگ ها طراحي آشپزخانه خود را زيبا تر كنيد در اين مثال كه در آن زرد، آبي و سبز ماهرانه در برابر رنگ پايه سفيد موزون شده اند.

2.ظروف هم رنگ را پيدا كنيد تا زندگي را به يك آشپزخانه رنگي تبديل كنيد.

3.قاب ها و هنرها را در گوشه و كنار قرار دهيد تا دكوراسيون ها به طور يكنواخت توزيع شود

4.اگر علاقه مند به نقاشي نيستيد ، از تخته سنگ مرمر و كاغذ ديواري استفاده كنيد تا به ديوارهايتان جلوه اي جديد بدهيد.

5.با شيشه هاي سنگي كه كمي جذابيت روستايي به آشپزخانه كوچك خود اضافه كنيد.

6.با داشتن يك بك گراند هنري كه از كاشي هاي شيك تشكيل شده است ، ديگر نيازي به نگراني در مورد نقاشي ها و تزئينات عجيب و غريب نخواهيد داشت ، اين كاشي هاي با زمينه تيره و تركيب ظروف مسي و كابينت هاي سفيد مي تواند به زيبايي فضا اضافه كند.

7.رنگ سفيد با هر رنگي همخواني دارد ، بنابراين مي توانيد مطمئن باشيد كه با آشپزخانه شما نيز مطابقت دارد.

8.اگر با يك فضاي كوچك كار مي كنيد ، مخالف كابينت رنگ اميزي كنيد. اين آشپزخانه سياه و سفيد كاملاً متعادل است و ظاهري تميز و براق ايجاد مي كند.وقتي وسيله اي با رنگ جسورانه انتخاب كرده ايد ، از رنگهاي متضاد براي بقيه تزيينات آشپزخانه كوچك خود استفاده كنيد تا تعادل بصري ايجاد شود.

9.هيچ قانوني وجود ندارد كه  آشپزخانه شما بايد يك رنگ رنگ شود. يك رنگ جالب را براي نقاشي خود انتخاب كنيد.

10.گياهان و گلها ، چه طبيعي و چه مصنوعي ، رنگ طبيعي را به فضاي آشپزخانه شما اضافه مي كنند ، گياهان يك روش عالي براي تزئين هستند. چند گياه تزئيني را به پنجره اضافه كنيد ، لذا با تزئين با گياهان مورد علاقه مي توانيد آشپزخانه خود را زنده كنيد!

11.هنگامي كه شما نمي توانيد در مورد يك طرح رنگ تصميم بگيريد ، رنگ هاي اوليه روشي عالي براي تزئين آشپزخانه شماست. نكات مربوط به رنگ هاي قرمز ، آبي و زرد را در همه جا بگنجانيد.

12.هنگامي كه فضاي ذخيره سازي كم است ، قفسه هاي سيمي را آويزان كنيد تا كالاهاي آشپزخانه خود را آويزان  نگه داريد. آنها همچنين مكان مناسبي براي آويز كردن ادويه هاي خشك هستند.

13.يكي از بهترين ايده هاي تزئينات آشپزخانه كوچك ، هماهنگ كردن تكه هاي كوچكتر رنگي در تمام فضا براي ايجاد جريان بصري است.

14.يك ميز قديمي در آشپزخانه قرار دهيد تا به عنوان يك جزيره آشپزخانه عمل كرده و ظاهري پر زرق و برق داشته باشد.

15.با استفاده از رنگهاي متضاد براي بالا و پايين ، آشپزخانه خود را با يك پوشش رنگ تازه ، جديد جلوه دهيد

16.اشپزخانه كوچك خود را با رنگ جسورانه و تيره تقويت كنيد. دفعه ديگر كه سبزيجات تازه را خرد مي كنيد ، از رنگ و بوي رنگهاي روشن لذت خواهيد برد.

آشپزخانه دنج  داراي يك ديوار چوبي زيبا ، به دكوراسيون احتياج ندارد.

17.با تزئين آشپزخانه خود با يك كاسه ميوه ، به اصول اوليه برگرديد. اين رنگ طبيعي و همچنين يك ميان وعده خوشمزه را فراهم مي كند.

18.كشوها و كابينت ها لزوماً نبايد يك رنگ باشند. به طرح آشپزخانه كوچك خود با الگو و چاپ رنگ  اضافه كنيد

19.با چرخاندن يك فرش زيبا ، آشپزخانه كوچك خود را با رنگ و الگوي تزئين كنيد ، پرده ها و ديوارهاي هماهنگ را با رنگ هاي رنگي مانند اين آشپزخانه سياه و سفيد هماهنگ كنيد ، اگر آشپزخانه كوچك شما فضاي زيادي براي دكوراسيون ندارد ، پرده هايي با چاپ و الگوكمك مي كنند.

20.يك ايده ساده براي تزئين آشپزخانه اين است كه يك قفسه اختصاص دهيد تا مجموعه  اي از ظروف منحصر به فرد را نشان دهيد ، هنگام ذخيره مواد روي پيشخوان ها ، آنها را روي پلاترها و پايه ها قرار دهيد تا ظاهري پاك تر و تميز ايجاد شود ، ضمنا با يك لامپ سبك يا لوستر ، به  زيبايي آشپزخانه كوچك خود اضافه كنيد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آشپزخانه - ساختمان - خانه - وب اسكان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۰:۳۲ | نویسنده : وب اسكان | نظرات (0)

خانه هاي قولنامه اي

خانه هاي  قولنامه اي

وب اسكان در اين وبلاگ به تشريح خانه هاي قولنامه اي و قولنامه مي پردازد:

قولنامه متني است كه ناشي از توافق بر قراردادي است در مورد موضوعاتي خاص و ضمانت اجراي تخلف از آن نيز پرداخت مبلغي است. توافق‌هايي كه به اين صورت انجام مي‌شوند مشمول ماده ۱۰ قانون مدني ايران هستند و الزام‌آور هستند يعني در حدود تعهداتي كه در متن قولنامه شده مي‌توان از طريق دادگاه، طرف متخلف را مازم به انجام تعهدات كرد

موضوع قولنامه‌ها اغلب به اين صورت پيش‌بيني مي‌شود كه دو نفر در تاريخ معين تعهد مي‌‌كنند كه معامله‌اي را بر اساس شرايط قولنامه انجام دهند و در صورتي كه هر يك از آنها در موعد مقرر از حضور در دفترخانه و انجام معامله خودداري كنند مبلغي به عنوان وجه التزام به طرف ديگر پرداخت كند

 

قولنامه بايد در سه نسخه تنظيم شود و تا حد امكان از تنظيم قولنامه‌هاي دستي و بدون در نظر گرفتن شروط كافي پرهيز شود

در قولنامه‌اي كه در دفتر معاملات ملكي تنظيم مي‌شود بايد علاوه بر امضاي فروشنده و خريدار همچنين مهر و امضاي صاحب بنگاه، دو نفر به عنوان شاهد ذيل قولنامه را امضا كنند

قبل از هر چيز بايد مطمئن شد كه مشاور املاكي كه در آن قولنامه نوشته مي‌شود از اتحاديه مربوطه مجوز دارد

مشخصات مورد معامله را با آنچه در سند ذكر شده است تطبيق دهند و چنانچه مورد معامله خانه است دقت شود كه ملحقات ملك مانند آب و برق و پاركينگ در متن سند قيد شده باشد

درباره كسي كه قولنامه را امضا مي‌كند چنانچه وكيل يا نماينده مالك است، بايد اطمينان حاصل شود كه نمايندگي وي قانوني است و حق امضا دارد

مالي كه مورد معامله است چنانچه از طريق ارث به فروشنده رسيده است بايد گواهي انحصار وراثت و تسويه حساب ماليات بر ارث داشته باشد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۷:۴۳ | نویسنده : وب اسكان | نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blognama.ir:.