وب اسکان

وب اسکان

وب اسکان

چگونه میتوان توالت را تمبز کرد

چگونه می توان توالت را  تمیز کرد

وب اسکان این پنج مرحله را برای تمیز کردن کاسه های توالت کثیف برای از بین بردن لکه های توالت ،  بوی بد   سریع و کارآمد توضیح می دهد.

با استفاده از مواد پاک کننده توالت مانند جوهر نمک یا وایتکس از کاسه شروع کرده و ابتدا آن را خیس کنید. اگر به جای مواد شستشو کننده توالت از سرکه استفاده می کنید ، کافی است یک فنجان سرکه را درون کاسه توالت بریزید. به سرعت تمیز کننده را با فرچه توالت پخش کنید..

در حالی که مواد شستشو را در داخل کاسه ریخته اید  ، قسمت بیرونی کاسه توالت را با یک ماده ضد عفونی کننده چند منظوره اسپری کنید.

برای تمیز کردن قسمت بیرونی توالت از اسفنج اسکراب استفاده کنید. به کف توالت توجه کنید. اگر یک توالت مدرن دارید که صندلی توالت را سریع جابجا کرده ، صندلی را جداگانه تمیز کنید.

پس از تمیز کردن قسمت بیرونی ، از یک فرچه توالت برای تمیز کردن کاسه استفاده کنید. اگر لکه های آب سخت و یا لک های سخت دارید ، برای از بین بردن این مواد از اسفنج استفاده کنید

 

بهترین راه برای تمیز کردن توالت

بسیاری از مردم از تمیز کردن توالت لذت نمی برند. اما مراقبت های خانگی بیشتر و تمیز کردن توالت شما به صورت مرتب روند کار را ساده تر می کند. تمیز کردن منظم توالت همچنین باکتری های مضر و لکه های زشت یا خاک را از بین می برد.

 

لوازم تمیز کردن توالت

این وسایل را در یک ظرف دستی یا سطل نگه دارید تا آنها از بقیه وسایل تمیز کننده جدا باشند. سینک دستشوی  را با اسفنج مخصوص که فقط برای توالت استفاده میشود تمیز کنید. شستن توالت با همان دستکش های لاستیکی ظروف ایده خوبی نیست

 

دستکش لاستیکی ضد آب

اسفنج اسکراب

پاک کننده توالت یا سرکه

فرچه توالت

اسپری ضد عفونی کننده همه منظوره

پارچه یا حوله

دستمال توالت

مخزن آب توالت خود را تمیز کنید

مخزن آب را فراموش نکنید! درب آن را برداشته و به داخل آن نگاه کنید. در صورت مشاهده هرگونه مواد معدنی  چهار فنجان سرکه را درون مخزن بریزید. اجازه دهید تا یک ساعت خیس شود. بعد آب را بسته ، آن را بشویید. از اسفنج یا برس توالت استفاده کنید تا در حالی که مخزن خالی است دیوارهای مخزن را تمیز کنید. آب را دوباره باز کنید ، بگذارید مخزن پر شود و چندین بار توالت را بشویید تا مخزن را آبکشی کنید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۲:۳۶:۲۰ | نویسنده : وب اسکان | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blognama.ir:.